People

סגל אקדמי

דיקן

Simon Brandon

ברנדון שמעון

פרופסור - דיקן הפקולטה
Phone:
8292822
Email:
ce.dean@technion.ac.il
cersbsb@technion.ac.il
Room:
364

סגל אקדמי

Bianco-Peled

ביאנקו-פלד חבצלת

פרופסור
Phone:
8293588
Email:
bianco@technion.ac.il
Room:
363
Brenner

ברנר נעמה

פרופסור
Phone:
8293578
Email:
nbrenner@technion.ac.il
Room:
368
Gazit

גזית עוז

פרופסור חבר
Phone:
8293562
Email:
ozg@technion.ac.il
Room:
377
Grader

גרדר גדעון

פרופסור
Phone:
8292008
Email:
grader@technion.ac.il
Room:
367
Alon Grinberg Dana

גרינברג דנה אלון

מרצה בכיר
Phone:
8292117
Email:
alon@technion.ac.il
Room:
366
Dekel

דקל דריו

פרופסור
Phone:
0778871792
Email:
dario@technion.ac.il
Room:
362
אסף זינגר

זינגר אסף

מרצה בכיר
Phone:
8292020
Email:
assafzinger@technion.ac.il
Room:
359
חוסאם חאיק

חאיק חוסאם

פרופסור
Phone:
8293087
Email:
hhossam@technion.ac.il
Room:
357
Lewin

לוין דניאל

פרופסור
Phone:
8292006
Email:
dlewin@technion.ac.il
Room:
369
אלכס לישנסקי

לישנסקי אלכסנדר

פרופסור
Phone:
8293502
Email:
lisha@technion.ac.il
Room:
360
עופר מנור

מנור עופר

פרופסור חבר
Phone:
0778871734
Email:
manoro@technion.ac.il
Room:
370
תמר סגל-פרץ

סגל-פרץ תמר

פרופסור חבר
Phone:
8293565
Email:
tamarps@technion.ac.il
Room:
355
Paz

פז ירון

פרופסור
Phone:
8292486
Email:
paz@technion.ac.il
Room:
224
Freger

פרגר ויאצ'יסלב סלבה

פרופסור
Phone:
8292933
Email:
vfreger@technion.ac.il
Room:
350

פרח שאדי

מרצה בכיר
Phone:
8293584
Email:
sfarah@technion.ac.il
Room:
353
Tsur

צור יועד

פרופסור
Phone:
8293586
Email:
tsur@technion.ac.il
Room:
365/409
Michael Shoham Patrascu

שהם פטרשקו מיכאל

מרצה בכיר
Phone:
0778871759
Email:
michael@technion.ac.il
Room:
354
Schroeder

שרודר אבי

פרופסור חבר
Phone:
0778871953
Email:
avids@technion.ac.il
Room:
351

סגל אקדמי במינוי משני

Matthew-Suss

סאס מתי

פרופסור חבר
Phone:
0778871617
Email:
mesuss@technion.ac.il
Room:
415, DK הנדסת מכונות
Guy-Ramon

רמון גיא

פרופסור חבר
Phone:
8292580
Email:
ramong@technion.ac.il
Room:
624 בנין רבין

פרופסור אמריטי

Hasson

חסון דוד

פרופסור אמריטוס
Email:
hasson@technion.ac.il
Ishi Talmon

טלמון ישעיהו

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292007
Email:
ishi@technion.ac.il
Room:
139
Cohen

כהן יכין

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292010
Email:
yachinc@technion.ac.il
Room:
140
Marmur

מרמור אברהם

פרופסור אמריטוס
Phone:
8293088
Email:
marmur@technion.ac.il
Room:
356
Nir

ניר אבינעם

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292119
Email:
avinir@technion.ac.il
Room:
377
Narkis

נרקיס משה

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292937
Email:
narkis@technion.ac.il
Room:
373
רפאל סמיט

סמיט רפאל

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292009
Email:
cesemiat@technion.ac.il
Room:
361
Pismen

פיסמן לאוניד

פרופסור אמריטוס
Phone:
8293086
Email:
pismen@technion.ac.il
Room:
375
Kehat

קהת אפרים

פרופסור אמריטוס
Email:
cerekek@technion.ac.il
Sheintuch

שיינטוך משה

פרופסור אמריטוס
Phone:
8292823
Email:
cermsll@technion.ac.il
Room:
352
Tadmor

תדמור זאב

פרופסור אמריטוס מחקר
Phone:
8292329
Email:
tadmorz@technion.ac.il

נזכור

Orell

אור-אל אלוף ז''ל

שרון דוד

דוד שרון ז''ל

Lavie

לביא רם ז''ל

Ram

רם אריה ז''ל

Go Top