Events
19
JUL
13:30

סמינר מיוחד של נסים חאיכ

סמינר מיוחד של נסים חאיכ בנושא “Critical Surface Parameters of Mn-Na-W/SiO2 as a Solid Catalyst for the Oxidative Coupling of Methane” באולם מס’ 6        

19
JUL
13:30

סמינר מיוחד של קרן טנקוס

סמינר מיוחד של קרן טנקוס בנושא “Critical Oil-water separation using carbon – based membranes” באולם מס’ 6

12
JUL
13:30

סמינר מיוחד של צח שידלובסקי

סמינר מיוחד של צח שידלובסקי בנושא “Using reporting bacteria in a combined photocatalytic-biological wastewater treatment” באולם מס’ 6      

5
JUL
13:30

סמינר של מוחמד חטיב

סמינר של מוחמד חטיב בנושא “Fully Self-Healable and Stretchable Chemical Sensors for Wearable Diagnostic Devices” באולם מס’ 6

5
JUL
13:30

סמינר של יסמין רוזן

סמינר של יסמין רוזן בנושא “Controlled Migration of Antifog Additives from Thin Polyolefin Films” באולם מס’ 6

28
JUN
13:30

סמינר של שני אוטמזגין

סמינשר שלשני אוטמזגין בנושא “Permeation of Macromolecules Through the Mucosa Layer” באולם מס’ 6

27
JUN
14:30

סמינר של גב’ רונה שהרבני

סמינר של גב’ רונה שהרבני בנושא “Multiple Sclerosis and Biophysics” באולם מס’ 6    

26
JUN
14:30

סמינר מיוחד של ד”ר מיאקו

סמינר מיוחד של ד”ר מיאקו בנושא “Bio-inspired, targeted and intelligent nanocarbon complexes for nanobiotechnology” באולם מס’ 6

21
JUN
13:30

סמינר של הילה אלוש

סמינר של הילה אלוש בנושא Heat-integration Synthesis for Real Process Streams using a Genetic Algorithm באולם מס’ 6

21
JUN
13:30

סמינר של דוד וייסמן

סמינר של דוד וייסמן בנושא “Development of a characterization method for surface energy of carbon fibers in a phenolic matrix” באולם מס’ 6        

20
JUN
14:30

סמינר של עידו בן ברק

סמינר של עידו בן ברק בנושא “Cryogenic-Temperature Electron Microscopy of Curvature-Induced Nanostructure in Ionic Surfactant Microemulsions” באולם מס’ 6      

14
JUN
13:30

סמינר של היו ואנג

סמינר של היו ואנג בנושא “Development of a Technical Route for Production of Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber Latex” באולם מס’ 6

7
JUN
13:30

סמינר של ד”ר זונגסו ויי

שמינר של ד”ר זונגסו ויי בנושא on “Developing a hybrid iron oxyhydroxide agglomerates-ultrafiltration system for water purification ” באולם מס’ 6

24
MAY
13:30

סמינר של נדב סורק

סמינר של נדב סורק בנושא “From Israel to Texas and back: 4-years of a petroleum journey” באולם מס’ 6  

17
MAY
13:30

סמינר של עמית סיט

סמינר של עמית סיט בנושא “Microscale Transport Induced by Chemical Energy: From 2D Chemical Potential Gradients to Micro-Rockets” באולם מס’ 6    

10
MAY
13:30

סמינר של אירנה לוין

סמינר של אירנה לוין בנושא “Polymer adsorption on the surface of carbon nanotubes” באולם מס’ 6

10
MAY
13:30

סמינר של ארז תמיר

סמינר של ארז תמיר בנושא “Viscoelastic properties prediction of fluoropolymers through multiscale modeling” באולם מ’ 6

3
MAY
13:30

סמינר של ד”ר מתיו סאס

סמינר של ד”ר מתיו סאס בנושא “Flow electrochemical systems for grid-scale energy storage and water desalination ” באולם מס’ 6

26
APR
13:30

סמינר של פרופ’ מריה לואיזה די בונה

 סמינר של פרופ’ מריה לואיזה די בונה “Cations vs Anions in Solid State Polymer Electrolytes” באולם מס’ 6 בשעה 13:30

5
APR
13:30

סמינר של ד”ר ג’רמי זפרן

סמינר של ד”ר ג’רמי זפרן בנושא Computational design of solid catalysts: An application of the Density Functional Theory (DFT)” באולם מס’ 6  

29
MAR
13:30

סמינר של Dr. Esmaeil Narimissa

סמינר של Dr. Esmaeil Narimissa בנושא ” A Novel Hierarchical Multi-Mode MSF Model for Long-Chain Branched and Linear Polymer Melts” באולם מס’ 6

22
MAR
13:30

סמינר של Dr. Zhen (Justin) Hu

סמינר של Dr. Zhen (Justin) Hu בנושא “Cellulose Nanocrystals: From Nature to High Performance Tailored Materials” אולם מס’ 6  

15
MAR
13:30

סמינר של ד”ר אהוד ציביון

סמינר של ד”ר אהוד ציביון בנושא “Mechanisms of Gas Storage in Metal-Organic Frameworks ” באולם מס’ 6

1
FEB
12:30

Seminar by Stephanos F. Nitodas, Ph.D.

סמינר של ד”ר סטפנוס ניטודס בנושא “Hybrid Polymer Nanocomposites with Low Flammability and Enhanced Mechanical Strength for Transport Applications: Synthesis, Characterization and Toxicity Evaluation” באולם מס’ 6

25
JAN
13:30

סמינר של דנה דה סילבה קוריאל

סמינר של דנה דה סילבה קוריאל בנושא The Effect of Lipid Composition on Liposome Uptake by Triple Negative Breast Cancer“ באולם מספר 6

18
JAN
13:30

סמינר לזכרו של פרופ’ אלי רובין ע”י ד”ר טל גולדריט

סמינר לזכרו של פרופ’  אלי רובין ע”י ד”ר טל גולדריט בנושא “A combined sustainability Index for Energy Efficiency Measures in the Israeli Electricity Market ” באולם מספר 6

11
JAN
13:30

סמינר מיוחד של פרופ’ גרמן דרזר

סמינר מיוחד של פרופ’  גרמן דרזר “Drop penetration method to characterize powder wetting properties ” באולם מספר 6  

28
DEC
13:00

סמינר של עלאא ג’רה

סמינר של עלאא ג’רה –  Monitoring the Release of Volatile Organic Compounds from Single Lung Cancer Cells using Nano-sensors באולם 6  

26
DEC
15:00

סמינר ע”י אביטל קיגלי

סמינר ע”י אביטל קיגלי – Capillary Bridges Between Solids בחדר ישיבות 334

21
DEC
13:30

סמינר מיוחד של פרופ’ קרין ג’ייקובס

סמינר מיוחד של פרופ’ קרין ג’ייקובס בנושא “Revealing Contact Formation Characteristics of Bacteria: A Single Cell AFM Study in Combination with Monte Carlo Simulations” באולם מס’ 6

14
DEC
13:30

סמינר מיוחד של רועי כהני

סמינר מיוחד של רועי כהני בנושא “Commercial and Legal Aspects of the Day by Day Operations of A Commercial Entity” באולם מס’ 6

7
DEC
13:30

סמינר של ד”ר אלון גרונברג דנה

סמינר של ד”ר אלון גרונברג דנה בנושא “Automated Reaction Mechanism Generation ” באולם מס’ 6

23
NOV
13:30

סמינר של Dr. Xianhui Li

סמינר של Dr. Xianhui Li בנושא “Study of scale control and mechanism in desalination process ” באולם מ’ 6

16
NOV
13:30

Separation of Liquids and Gasses by Pervaporation and Gas Permeation and Swelling behavior of Nafion in Ionic Liquids by Ing. Pavel Izák

סמינר של Ing. Pavel Izák בנושא Separation of Liquids and Gasses by Pervaporation and Gas Permeation and Swelling behavior of Nafion in Ionic Liquids באולם מספר 6

16
NOV
13:30

“Interesting results of gas and vapour permeability with polymeric membranes ” סמינר בנושא by Dr. Zuzana Sedláková

סמינר של Dr. Zuzana Sedláková בנושא Interesting results of gas and vapour permeability with polymeric membranes   באולם מספר 6

6
OCT
11:30

סמינר של לימור פסטרנק

סמינר של לימור פסטרנק בנושא Low-Temperature Direct Bonding of Silicon Nitride to Glass with no Adhesion Layer באולם מס’ 6

30
AUG
13:30

סמינר מיוחד של בר מוסביצקי

סמינר מיוחד של בר מוסביצקי בנושא “Combustion Kinetic of Nitrogen-Based Alternative Fuels” באולם מס’ 6

14
JUL
13:30

סמינר מיוחד של יהודה ביטון

סמינר  מיוחד של יהודה ביטון בנושא “Odor pattern of RPWs infected palm trees” באולם מס’ 6

5
JUL
11:00

סמינר של גב’ סופיה נאפסו

סמינר של גב’ סופיה נאפסו בנושא “Cellulose-Coated Oil-in-Water Emulsions” באולם מס’ 108

5
JUL
11:00

סמינר של מר גלעד אלפסי

סמינר של מר גלעד אלפסי בנושא “A Process for the Enzymatic Degradation of Cellulose” באולם מס’ 108

22
JUN
13:30

סמינרים של עדי אזרן-גפן וסטס לבצ’נקו

סמינר של עדי אזרן-גפן בנושא “Preparation of Hydrolysable Biocompatible Polymersomes for Drug Delivery” וסמינר של סטס לבצ’נקו בנושא ” Preparation of Hydrolysable Biocompatible PolyDevelopment of novel multivalent ion-passing membranes” באולם מס’ 6

15
JUN
13:30

סמינר של ד”ר יאיר קויפמן

סמינר של ד”ר יאיר קויפמן בנושא “A Simple-to-Apply Predictive Wetting Model for Textured (Rough/Patterned) Surfaces and the Role of Re-entrant Cavities“ באולם מ’ 6

7
JUN
10:30

סמינר מיוחד של Prof. Edwin L. (Ned) Thomas

סמינר מיוחד של Prof Ned Thomas בנושא “High Velocity Projectile Impact of Materials” באודיטוריום 100, הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון  

1
JUN
13:30

סמינר של איתמר בניסטי

סמינר של איתמר בניסטי בנושא “The effect of faceting on the photocatalytic reduction of Cr+6 on BiOCl and on BiYWO6 “ באולם מס’ 6    

1
JUN
13:30

סמינר של שירן שולץ

סמינר של שירן שולץ בנושא “Development of RO membranes with improved Boron rejection by in situ modification with hydrophobic molecules” באולם מס’ 6    

31
MAY
14:30

סמינר מיוחד של Dr J. Paul Chen

סמינר  מיוחד בנושא ” Functionalized materials for treatment of arsenic, fluoride, copper, and lead contaminated water: material development, process evaluation and engineering, and studies of mechanisms/modeling  ” באולם מס’ 6

25
MAY
13:30

סמינר מיוחד של ד”ר מיכאל שוהם פטרשקו

סמינר מיוחד של ד”ר מיכאל פטרשקו בנושא ” Dynamic Optimization of Continuous Manufacturing of Pharmaceuticals” באולם מס’ 6

19
MAY
12:30

סמינר מיוחד של ד”ר סרג’יו קפוסטה

סמינר מיוחד של ד”ר סרג’יו קפוסטה בנושא “Energy: Now and Future” באולם מס’ 6

18
MAY
13:30

סמינר לזכרו של פרופסור זאב רזניק ז”ל ע”י פרופ’ יאיר עין-אלי

סמינר לזכרו של פרופסור זאב רזניק ז”ל בנושא “לקראת סוללות ליתיום-יון דקות, גמישות ועתירות אנרגיה” באולם מס’ 6

10
MAY
11:00

סמינר של גב’ שטיינר – גלמן

סמינר של גב’ שטיינר – גלמן בנושא “The Local and Global Molecular Orientation of Electrospun Nylon-6 Nanofibers” בחדר מס’ 108

5
MAY
11:30

Special seminar by Prof. Wallace Leung

סמינר מיוחד של Prof. Wallace Leung בנושא “Applications of Nanofibers for addressing Energy and Environmental Needs” באולם מס’ 6

20
APR
13:30

סמינר של אלעד דור

סמינר של אלעד דור בנושא  “Separation process based on surface tension” באולם מ’ 6  

6
APR
13:30

סמינר של פרופ’ אמריטוס אפרים קהת

סמינר של פרופ’ אמריטוס אפרים קהת בנושא “Israeli Natural Gas and the Gas Arrangement” באולם מספר 6

31
MAR
13:30

סמינר מיוחד של ד”ר מוחמד בשותי

סמינר מיוחד של ד”ר מוחמד בשותי בנושא “Growth and Surface Engineering of Nanowires for Optoelectronic Applications“ באולם מס’ 6  

30
MAR
13:30

סמינר מיוחד של Prof. Uli Weisner

 Prof. Uli Weisner  סמינר מיוחד של   “Polymer Hybrids“ באולם מס’ 6  

23
MAR
13:30

סמינר של ד”ר גילי ביסקר

סמינר של ד”ר גילי ביסקר בנושא Single walled carbon nanotubes as optical sensors at the nanoscale באולם מס’ 6

16
MAR
13:30

סמינר של ריקי קליין ואבישי קרני

סמינר של ריקי קליין  בנושא Molecular modeling and investigating of thermo-mechanical properties of epoxy resin using molecular dynamics simulation סמינר של אבישי קרני Plant – derived nanoparticles for nurturing food crops באולם 6

7
FEB
11:00

סמינר של נסרין שחאדה

סמינר של נסרין שחאדה בנושא Ultrasensitive Silicon Nanowire Field Effect Transistor for Real-World Applications בפקולטה להנדסה כימית, אולם מס’ 6

20
JAN
13:30

סמינר מיוחד של ד”ר יובל ניר

סמינר מיוחד של ד”ר יובל ניר בנושא New insights on sleep and consciousness באולם מס. 6

19
JAN
11:30

סמינר מיוחד של פרופ’ רפאל תדמור

סמינר מיוחד של פרופ’ רפאל תדמור בנושא “Adhesion at the Solid-Liquid Interface”   בחדר 108

18
JAN
12:45

סמינר מיוחד של גל טויל

סמינר מיוחד של גל טויל בנושא Catalytic Pollution Reduction for Nitrogen-based Fuels באולם 6

2
DEC
13:30

סמינר ע”י פרופסור משנה צ’רלס אי. דיסנדרוק

סמינר ע”י פרופסור משנה צ’רלס אי. דיסנדרוק בנושא – New Accounts of Polymer Mechanochemistry הפקולטה להנדסה כימית, אולם מס’ 6 בשעה 13:30

25
NOV
13:30

סמינר אלכס ב. טסלר

סמינר ע”י דר’ אלכס ב. טסלר בנושא – Slippery surfaces or how simple modification of surface can change material properties and applications הפקולטה להנדסה כימית, אולם מס’ 6 בשעה 13:30

3
NOV
11:30

סמינר רפאל לוי

סמינר ע”י דר’ רפאל לוי – בנושא: On gold nanoparticles in biology: hype, hopes and controversies הפקולטה להנדסה כימית, חדר ישיבות 108 בשעה 11:30

29
OCT
11:30

סמינר נועה איזקוביץ

סמינר מיוחד ע”י נועה איזקוביץ בנושא Model and Characterization of Ablative Composite Material Based on Cork and Silicone Rubber מיקום: הפקולטה להנדסה כימית, חדר ישיבות בשעה 11:30

28
OCT
13:30

סמינר לזכר פרופ’ אלי רובין

הרצאה של פרופ’ אבי מרמור בנושא  Adventures of Fluids meeting a Solid מיקום: הפקולטה להנדסה כימית, אולם מס’ 6 בשעה 13:30

27
OCT
11:00

סמינר רשף גל עוז

סמינר ע”י רשף גל עוז בנושא Charge-Transfer Electrospun Sensors מיקום: בנין הנדסה כימית חדר ישיבות ע”ש רזניק בשעה 11:00

21
OCT
13:30

סמינר הדס הכט

הדס הכט Structural investigation of Ca-Alginate physical gelation מיקום: הפקולטה להנדסה כימית, אולם מס’ 6 בשעה 13:30